Apie musPaslaugosNuotraukosSusisiekite su mumis
Paslaugos

Svetainės pavadinimas
Poraštė

 

UAB "Langstena" specializuojasi milteliniu būdu dažydama įvairiose sąlygose eksploatuojamus aliuminio ir geležies gaminius. Tai langų, durų, fasado profiliai ir kiti metalo gaminiai.

 

Įmonės naudojamos kaitinimo krosnys leidžia dažyti gaminius, kurių ilgis iki 5000 mm, plotis - 1050 mm, aukštis - 1700mm.

 

Milteliniu būdu nudažytiems paviršiams beveik nereikia priežiūros. Tūkstančiai metrų nudažytų profilių įvairiuose objektuose nepriekaištingai atlaiko UV spindulius bei didelius temperatūros svyravimus. Daugiausiai tam įtakos turi dažymo technologija, nuodugnus paruošimas ir kokybiški milteliniai dažai. Miltelinės dažymo technologijos populiarumą lėmė ekonomiškumas, ekologiškumas bei tokiu dažymo būdu išgaunamos estetinės gaminių savybės.

 

Miltelinės dangos ilgaamžiškumas užtikrinamas net ir chemiškai agresyvioje aplinkoje, be to, tokia danga ištverminga ir atspari mechaniniam poveikiui. Svarbu ir tai, kad tokia dažymo technologija visiškai neteršia aplinkos nuodingomis medžiagomis.

 

 

 

ENERGETINIS GĖRIMAS “MONSTER”

 

 

 

 

 

Energetinis gėrimas „MONSTER“ yra trijų rūšių: „Classic Monster Energy Drink”, “Monster Ripper Energy Drink”, “Lo-Carb Monster Energy Drink”.

 

“Classic Monster Energy Drink” - tai gazuotas energetinis gėrimas su taurinu, L-karnitinu, ženšeniu, B vitaminais, cukrum ir saldikliais.

 

“Monster Ripper Energy Drink” – tai gazuotas energetinis gėrimas su tropinių vaisių sultimis, taurinu, L-karnitinu, ženšeniu, B vitaminais, cukrum ir saldikliais.

 

“Lo-Carb MONSTER Energy” – tai energetinis gėrimas su pamažintu kalorijų ir karbonatų kiekiu. Su taurinu, L-karnitinu, ženšeniu, B vitaminais, cukrum ir saldikliais.

 


Apie musPaslaugosNuotraukosSusisiekite su mumis